Crossrunner VFR800X

Honda VFR800X Crossrunner

VFR800X Crossrunner Nájdite svoj únik

OSLOBOĎTE SA

Nechajte dopravné zápchy ďaleko za sebou a užívajte si slobodné serpentíny s úplne novým modelom VFR800X Crossrunner.

Honda VFR800X Crossrunner
Honda VFR800X Crossrunner

VZRUŠUJÚCI VÝKON

Športový a dobrodružný štýl sa spojil so vzrušujúcim výkonom 4-valcového véčka a spolu vytvorili jedinečne všestranný stroj.

NÁJDITE SVOJ ÚNIK

Uniknite z mesta.

Nový VFR800X Crossrunner vás oslobodí. Tento motocykel používa rovnaký podvozok ako model VFR800F, no vyznačuje sa športovo-dobrodružným štýlom, má silný motor V4-VTEC a dlhšie zdvihy odpruženia. Tiež má množstvo praktických funkcií, ako napríklad predné aj zadné osvetlenie, ktoré používa len LED svetlá, vyhrievané rukoväte s 5 nastaveniami alebo upraviteľnú výšku sedadla. Systém kontroly trakcie Honda Selectable Torque Control (HSTC) a protiblokovací brzdový systém (ABS) poskytujú viac istoty v náročných jazdných podmienkach.

Honda VFR800X Crossrunner
Honda VFR800X Crossrunner

ZVÝŠENIE SPOĽAHLIVOSTI

Model VFR800X Crossrunner je navrhnutý tak, aby zvládol akékoľvek podmienky na ceste. Preto jeho športovo-dobrodružný dizajn vystavuje na obdiv motor V4-VTEC aj dvojitý hliníkový rám. Dlhšie zdvihy odpruženia vpredu aj vzadu spríjemňujú jazdu po asfalte, kým vzpriamená jazdná poloha a široké riadidlá poskytujú mimoriadne presné reakcie na zatáčanie a svižné riadenie od vášho domu až do horského sedla. Tiež je navrhnutý na dlhé jazdy – vďaka nastaviteľnej výške sedadla na 815 mm alebo 835 mm pre optimálne pohodlie.

Honda VFR800X Crossrunner

Plynulé ovládanie

Vývojom technológie, vďaka ktorej je vaša jazda jednoducho očarujúca, sme strávili celé roky. A veríme, že lepšie vnímanie vozovky by sa malo kombinovať s lepším ovládaním.

LED svetlá
Výrazné čelné svetlo modelu VFR800X Crossrunner v tvare písmena X používa jasné biele LED diódy pre lepšiu viditeľnosť a silnejší svetelný lúč. Tento jedinečný dizajn v kombinácii so zadným LED osvetlením znižuje odber energie z motora.

Systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC)
Systém kontroly trakcie Honda Selectable Torque Control (HSTC) pozorne monitoruje trakciu zadného kolesa a pomocou plynulého riadenia motora zabezpečuje zachovanie priľnavosti pneumatiky na klzkej vozovke. Obsahuje tri režimy, ktoré nastavíte na riadidlách a zobrazia sa na obrazovke LCD prístrojového panela.

Honda VFR800X Crossrunner
Honda VFR800X Crossrunner

Všestranný výkon

Motor V4-VTEC vytvára viac krútiaceho momentu a výkonu, Vyznačuje sa charakteristickou svižnosťou a jedinečným, vzrušujúcim zvukom pri vyšších otáčkach vďaka výfuku s konfiguráciou 4-2-1-1.

Všetky stroje sú uložené v prepracovanom ráme modelu VFR800F vrátane 43 mm teleskopickej vidlice so systémom Honda Multi-Action System (HMAS) s rozsahom pohybu 131 mm a plynulým nastavením predpätia pružín. V kombinácii s pneumatickým zadným tlmičom získate silný a všestranný dobrodružno-športový stroj, ktorý spája univerzálnu praktickosť so špecializovaným výkonom.

Objavte motocykle z kategórie Adventure