X-ADV

Honda X-ADV

Honda X-ADV Každá cesta je vaša výzva

Honda X-ADV

Objavte nové horizonty

Dobrodružný duch

Svojou túžbou po odpútaní a vychutnávaní nových zážitkov vystihuje tento motocykel podstatu slobody novým vzrušujúcim spôsobom.

ZBOHOM TRATIAM A V ÚSTRETY DOBRODRUŽSTVÁM

Stroj v štýle crossovera s výbornými terénnymi schopnosťami.

Aby si vás ľudia všimli a zapamätali, musíte robiť niečo úplne iným spôsobom – a presne to robí Honda X-ADV. Koncipoval a vyvíjal ju tím oddelenia výskumu a vývoja v spoločnosti Honda v Taliansku a prináša nový pohľad na náš sortiment modelov Adventure. Nová 35 kW verzia je skvelou voľbou pre držiteľov vodičských oprávnení A2 – a keď príde ten správny čas, naši predajcovia jej dokážu jednoducho znova dodať plnohodnotný výkon. Model X-ADV si skrátka nemôžete pomýliť. Vďaka kombinácii sofistikovaného pôsobenia a robustnosti, ktoré sa jasne odrážajú v celkovom vzhľade, niet pochýb o tom, že je triedou sama osebe.

Honda X-ADV
Honda X-ADV

VYRAZTE ZA ZÁBAVOU

Motocykel, ktorý si myslí, že je SUV, a svojím vzhľadom ďaleko prekračuje hranice mesta.

Vďaka svojej svižnosti zvládne model X-ADV každodennú jazdu mestskou premávkou ako nôž maslom – keď však príde víkend, môžete sa preorientovať na oveľa vzdialenejšie cesty.

Honda X-ADV
Pri jazde na tomto modeli X-ADV si môže dopriať pôžitok z poriadnej terénnej jazdy. Dokonca aj na sypkom povrchu si môžete byť istí skvelou odozvou a spoľahlivou kontrolou vďaka technológii voliteľnej kontroly trakcie (Honda Selectable Torque Control, HSTC) a spínaču G.

STVORENÝ PRE MESTO AJ TERÉNNU TRAŤ

Technológie a dizajn ideálne spolupracujú a zabezpečujú tak silný všestranný výkon.

Základom modelu X-ADV je dvojvalcový motor s objemom 745 cm3, ktorý disponuje dostatkom krútiaceho momentu, aby vám zabezpečil hladký prienik mestskou premávkou a rovnako spoľahlivo zvládol stúpanie terénnej trate. Vďaka kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou (DCT) – podobnou prevodovke na modeli Africa Twin – vám poskytne hladké zmeny prevodových stupňov na všetkých druhoch terénu. Terénna dráha alebo asfalt? Výber je na vás...

Pohyb na pásoch
Keď vás pochytí neutíchajúca túžba po dobrodružstve, model X-ADV vám rád pomôže – stačí stlačiť spínač G a vyraziť do terénu.

Honda X-ADV
Silný dvojvalcový motor a prevodovka s rôznymi jazdnými režimami vám prinesú vzrušujúci pocit z rýchleho, ostrého vyberania zákrut.
Honda X-ADV
Nové terénne, pretekárske červené farebné prevedenie v štýle CRF jasne vyjadruje motocyklovú DNA modelu X-ADV.
Honda X-ADV

TECHNOLÓGIA MODELU HONDA X-ADV VYRAZTE NA DIVOKÉ CESTY

Honda X-ADV

ZA ĎALŠÍM ZJAZDOM ČAKÁ DOBRODRUŽSTVO

Celkom nový druh

Tento motocykel neprináša iba dokonalý vzhľad, dostal do vienka čaro terénneho štýlu a vytvára celkom novú – a nekonvenčnú – kategóriu.

Honda X-ADV
Zadné odpruženie Pro-Link na odolnej kyvnej vidlici sa vyznačuje tým, že zaručí vysokú úroveň pohodlia jazdca a odolnosť – aj pri jazde cez divoký terén.

STVORENÉ PRE SILU

Úplne odlišný motocykel.

Základom motocykla X-ADV je silný, kompletne nový podvozok z oceľových rúrok, ktorý poskytuje pevné a suverénne riadenie na rôznych povrchoch cesty. Zároveň bol navrhnutý tak, aby poskytoval priestorný a praktický 21-litrový úložný priestor pod sedadlom.

Dlhý rozsah pohybu
Prevrátená vidlica s dĺžkou 41 mm prináša možnosti nastavenia predpätia pružín a tlmenia pri spätnom pohybe – to všetko spolu s rozsahom pohybu 153 mm, pričom zadný tlmič Pro-Link s možnosťou nastavenia predpätia ponúka rozsah 150 mm. Toto všetko je zladené so svetlou výškou 162 mm, vďaka čomu je ideálny na oveľa častejšie ako iba príležitostné výlety do náročného terénu.

Brzdný výkon
Brzdenie na modeli X-ADV so systémom ABS vám dodá istotu na nedokonalých cestách a za vlhkých podmienok. Ponúka intenzívne, presné a stabilné brzdenie za pomoci dvojitých kotúčov s radiálne upevnenými 4-piestovými strmeňmi prednej brzdy. Zadná kotúčová brzda má 2-piestové strmene.

Len smelo odbočte
Vďaka 27° záklonu osi čapu riadenia a 104 mm závleku kolesa je skúter prirodzene vyvážený a ponúka výnimočnú stabilitu v priamom smere. Model X-ADV disponuje 39˚ uhlom riadenia a polomerom otáčania len 2,8 metra, vďaka čomu sa jednoducho ovláda aj na malom priestore.

Honda X-ADV
Predné vidlice sú plne nastaviteľné, aby vám poskytli plynulú jazdu na akomkoľvek type terénu.
Honda X-ADV

ZMENA K LEPŠIEMU

Model X-ADV s dvojspojkovou prevodovkou.

Dve spojky sú ovládané nezávisle – každá pomocou svojho vlastného elektrohydraulického okruhu, pričom pri preradení prichádza k prechodu z jednej spojky na druhú. Tento prechod je rýchly a plynulý bez rázov pri preraďovaní na vyšší či nižší prevodový stupeň. Vyberte si požadovaný režim a nechajte sa voziť.

Honda X-ADV
Výfuk zalomený nahor vydáva silný pulzujúci zvuk, má štíhly profil a tiahne sa tesne popri karosérii, takže ponúka dostatok priestoru.

SILA NA DOSAH RUKY

Motor, ktorý naozaj chce jazdiť.

Model X-ADV sa pýši kvapalinou chladeným 8-ventilovým dvojvalcovým radovým motorom s objemom 745 cm3 a s ventilovým rozvodom SOHC – vďaka všetkým týmto faktorom produkuje krútiaci moment v spodnom až strednom rozsahu na úrovni 68 Nm pri 4750 ot./min. Motor s dlhým zdvihom poskytuje nával zrýchlenia, ktoré „trhá asfalt“, a to od veľmi nízkych otáčok: dokáže s ľahkosťou zanechať väčšinu iných motocyklov stáť pri semafore.

Prepracovaný výkon
Dvojité vyvažovacie hriadele na kľukovom hriadeli neutralizujú vibrácie, keď motor beží pri vyšších otáčkach, no stále dovoľujú rázovitý „pulz“ a hlboký zvuk, ktorý zabezpečuje posun kľukového hriadeľa o 270˚. Je to skutočne jedinečný a uspokojivý zvuk.

Mimoriadna hospodárnosť
Jedna 36 mm škrtiaca klapka a zapaľovanie PGM-FI vstrekujú presný pomer paliva a vzduchu, aby zabezpečili súlad modelu X-ADV s normou EURO4. Vďaka spotrebe paliva, ktorá poskytuje dojazd približne 300 km, sa môžete s plnou 13,1-litrovou palivovou nádržou vydať na veľmi dlhú jazdu.

Honda X-ADV
Bohatý krútiaci moment na vyrazenie, keď naskočí zelená, sa snúbi s plynulým výkonom ako stvoreným na dlhé cesty. Tento stroj sa oveľa viac podobá motocyklu, ako by ste čakali, čo však pri jazde ihneď pocítite – prečo si teda nedohodnúť skúšobnú jazdu a vyskúšať si to?
Honda X-ADV

- Technické údaje - PODROBNOSTI O VAŠOM MOTOCYKLI

Motor
Vrtánie × zdvih (mm) 77 mm x 80 mm
Príprava zmesi Elektronické vstrekovanie paliva PGM-FI
Kompresný pomer 10,7 : 1
Zdvihový objem motora (ccm) 745 cm3
Typ motora Kvapalinou chladený radový dvojvalec, rozvod OHC
Max. výkon 40.3 kW pri 6,250 ot. za min.
Max. krútiaci moment 40.3 kW pri 6,250 ot. za min.
Štartér Elektrický
Kolesá
Zadné zavesenie Prolink
Rozmer prednej pneumatiky 120/70 R17
Rozmer zadnej pneumatiky 160/60 R15
Predné kolesá 17 palcov
Zadné kolesá 15 palcov
Rozmery a hmotnosti
Kapacita akumulátora (V – Ah) 12V-11.2AH
Uhol sklonu 27°
Rozmery (D × Š × V) (mm) 2 245 mm x 910 mm x 1 375 mm
Typ rámu Oceľový, kosoštvorcový
Objem palivovej nádrže (l) 13,1 l
Spotreba paliva 27,5 l / km
Svetlá výška (mm) 162 mm
Pohotovostná hmotnosť (kg) 238 kg
Výška sedadla (mm) 820 mm
Závlek (mm) 104 mm
Rázvor (mm) 1 590 mm
Prevodovka
Spojka Dvojspojková automatická - DCT
Koncový prevod Reťaz
Prevodovka 6-stupňová
Prístroje a elektronika
Svetlomety LED
Systém zapaľovania Digitálne
Objavte motocykle z kategórie Adventure