CRF450R

Honda CRF450R

HONDA CRF450R VYCHUTNAJTE SI KAŽDÝ OKAMIH

Honda CRF450R

Získavanie
kontroly

Priekopnícke riešenie

Model CRF450R udáva trend. Z pohľadu jazdca, či už je ním amatérsky nadšenec, alebo aktívny jazdec, tento stroj vždy ponúka výkon a dokonalú ovládateľnosť. Okrem toho je zárukou odolnosti a dlhej životnosti, pre ktoré je Honda už dlho uznávaná.

ŠTART. ODPICH. PÓDIUM.

Chcete získať výhodu úžasného odpichu? Samozrejme, že áno. Získajte ju.

Zobrali sme skvelý model CRF450R a ešte sme ho zdokonalili. V prvom rade je ľahší. Motor prináša väčší výkon a krútiaci moment vďaka novej hlave valcov, nasávaciemu a výfukovému systému a prispôsobenému mapovaniu zapaľovania pre každý prevodový stupeň. Pridali sme aj systém HRC Launch Control, ktorý vám zaistí dokonalý štart. Revidované nastavenia zavesenia Showa, nový strmeň prednej brzdy a nastaviteľné riadidlá Renthal Fatbars zdokonaľujú celú zostavu. Využite svoj odpich a udržte si náskok – ešte nikdy to nebolo také jednoduché.

Honda CRF450R
Honda CRF450R

Stvorené na víťazstvo

Rozdiel je v detailoch.

Tvrdšie. Rýchlejšie. Silnejšie. Znova a znova.
Získanie väčšieho výkonu a krútiaceho momentu z motora Unicam s objemom 449 cm3 viedlo prepracovaniu detailov mnohých prvkov v spolupráci s HRC a tento efekt si všimnete, len čo pridáte plyn. Prepracovali sme zmiešavanie v spaľovacej komore, rovnako ako profil plášťa piestu, piestny krúžok a ojnicu. Nová základňa vložiek vzduchových čističov má väčšiu plochu a prúdi ňou oveľa viac vzduchu, zatiaľ čo nové nastavenia PGM-F1 využíva vylepšeniu prietoku vzduchu a vstrekuje dvakrát viac paliva za cyklus. Snímač polohy prevodovky umožňuje použitie troch špecifických zapaľovacích máp pre 1. a 3., 3. a 4. a 5. prevodový stupeň. Aj výfuk sa teraz vyznačuje odlišným, väčším priemerom pri rozdelení zo zvodov. Celková dĺžka ľavého výfuku – od kanála po koncovku – sa predĺžila o 187 mm, pričom pravý tlmič je o 98 mm dlhší. A zbavili sme sa nášľapného štartovania.

HRC Launch Control
Riadenie kontroly rozjazdu a preklzávania kolies HRC bolo vytvorené s priamym prispením profesionálnych jazdcov spoločnosti Honda, prináša 3 prevádzkové úrovne a poskytuje motocyklu CRF450R výhodu priamo od štartu. 1. úroveň sa aktivuje pri 8 000 ot./min a je vhodná na blatisté podmienky – alebo jazdcov s malými skúsenosťami. 2. úroveň predstavuje základné nastavenie pre suché podmienky a zapína sa pri 8 500 ot./min. 3. úroveň sa aktivuje pri 9 500 ot./min a je určená pre skúsených jazdcov.

Tlačidlo výberu režimu motora (EMSB)
Model CRF450R je určený na preteky v každých podmienkach, preto dokáže prispôsobiť charakter motora tak, aby vyhovoval trati, na ktorej jazdíte. Tlačidlo výberu režimu motora (EMSB) má 3 režimy, ktoré vám v tom pomôžu. Režim 1 poskytuje vyvážený výkon a krútiaci moment, čo je ideálne pre väčšinu podmienok. Režim 2 znižuje výkon a krútiaci moment, zlepšuje trakciu zadného kolesa na kĺzavom alebo blatistom povrchu, zatiaľ čo režim 3 slúži na agresívnu jazdu pri zvládaní hlbokého piesku. Režimy 2 a 3 je možné ďalej upravovať pomocou existujúceho nastavovacieho nástroja HRC na hardvérové a softvérové mapovanie.

Honda CRF450R
Zobrazené modely nezodpovedajú európskym technickým parametrom
Honda CRF450R

- Technické údaje - PODROBNOSTI O VAŠOM MOTOCYKLI

Motor
Vrtánie × zdvih (mm) 96 mm x 62,1 mm
Príprava zmesi Elektronické vstrekovanie paliva
Kompresný pomer 13,5 : 1
Zdvihový objem motora (ccm) 449,7 cm3
Typ motora Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec UNI-CAM
Štartér Nožný štartér
Kolesá
Predné brzdy 260 mm kotúčová
Zadné brzdy 240 mm kotúčová
Predné zavesenie Teleskopická obrátená vidlica Showa 49 mm
Zadné zavesenie Showa s jedným tlmičom so systémom Honda Pro-Link
Predné pneumatiky Dunlop MX3SF
Rozmer prednej pneumatiky 80/100-21-51M
Zadná pneumatika Dunlop MX3S
Rozmer zadnej pneumatiky 120/80-19-63M
Predné kolesá Liaty hliníkový ráfik s drôteným výpletom
Zadné kolesá Liaty hliníkový ráfik s drôteným výpletom
Rozmery a hmotnosti
Uhol sklonu 27,4°
Rozmery (D × Š × V) (mm) 2 183 mm x 827 mm x 1 260 mm
Typ rámu Hliníkový dvojitý nosník
Objem palivovej nádrže (l) 6,3 l
Svetlá výška (mm) 328 mm
Pohotovostná hmotnosť (kg) 112,3 kg
Výška sedadla (mm) 960 mm
Závlek (mm) 116 mm
Rázvor (mm) 1 482 mm
Prevodovka
Spojka Mokrá, viaclamelová spojka
Koncový prevod Reťaz
Typ prevodovky manuálna prevodovka
Prístroje a elektronika
Systém zapaľovania Digitálny CDI systém
Objavte motocykle z kategórie Off Road